To częsta opinia naszych Czytelników z Brzegu Dolnego.
- Pierwszy zarzut to fakt, że obiekt nie jest dostępny dla każdego mieszkańca. Inaczej jest w Wołowie, gdzie w każdej chwili można iść na stadion i pobiegać - mówi nasza Czytelniczka z Brzegu Dolnego. - Nawet nie wszystkie kluby piłkarskie mają dostęp do stadionu, bieżnia jest całkowicie zrujnowana, nie można z niej korzystać, a korty tenisowe opuszczone i pełne dziur - dodaje mieszkanka Brzegu Dolnego.
Co wy na ten temat sądzicie? Czy obiekt jest dobrze zarządzany?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ale dyrektor jest kasę trzepie
Ale dyrektor jest kasę trzepie