20 stycznia w Mojęcicach odbyło się wyjątkowe wydarzenie na cześć wszystkich babć i dziadków. Święto seniorów połączone zostało ze wspólnym kolędowaniem wraz z zespołem ludowym „Mojęcice”. Dzień Babci i Dziadka zorganizowano w świetlicy wiejskiej wraz z poczęstunkiem, a także niespodzianką w postaci DJ-a, który po części artystycznej umilił uczestnikom wieczór. Mieszkańcy, nie po raz pierwszy udowodnili, jak wspaniale potrafią się zorganizować i realizować swoje pomysły przy wsparciu kreatywnej Pani sołtys. Mojęciczanom gratulujemy inicjatywy, a babciom i dziadkom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.
Komentarze