Decyzja ma związek z przypadkiem zarażenia koronawirusem u jednego z pracowników placówki oraz rosnącą absencją nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Zajęcia dydaktyczne są odwołane od 21 października, a od dnia 22 października - również zajęcia wychowawcze i opiekuńcze - do odwołania.
- Mając na uwadze trudności ze zorganizowaniem w dniu jutrzejszym opieki nad dziećmi, placówka zapewnia wyłącznie zajęcia opiekuńcze - mówi Małgorzata Sapun. - Kolejne dni poświęcimy na przygotowanie zasad nauczania zdalnego, które rozpoczniemy od poniedziałku, 26 października. Proszę wszystkich o współpracę i wyrozumiałość. Sytuacja dla każdego jest trudna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze