Reklama

Auto wypadło z drogi na stare boisko

10/06/2025 08:28

W sobotę, 7 czerwca 2025 roku, o godzinie 18:09 służby ratunkowe zostały wezwane do zdarzenia drogowego na ul. 1 Maja w Lubiążu.

Jak informują strażacy z OSP Lubiąż, kierujący pojazdem osobowym nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Na łuku jezdni stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi, kończąc jazdę na terenie starego boiska.

Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano:  zastęp Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołowie (581[D]24),  jednostkę OSP Lubiąż (589[D]35), oraz patrol policji.

Na szczęście nikt nie został ranny, jednak samo zdarzenie mogło zakończyć się znacznie groźniej.

Reklama

W chwili wypadku w regionie panowały niekorzystne warunki atmosferyczne – deszcz i śliska nawierzchnia znacznie zwiększały ryzyko utraty panowania nad pojazdem. - Apelujemy o rozwagę - podsumowali strażacy z OSP Lubiąż.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/06/2025 08:31
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości