Dziś odbyło się posiedzenie zgromadzenia wspólników Powiatowego Centrum Medycznego w Wołowie.
- W porządku obrad znalazła się uchwała dotycząca wniesienia dopłat przez Wspólników, w celu zabezpieczenia dalszego funkcjonowania spółki - relacjonuje burmistrz Dariusz Chmura. - Do głosowania na razie nie doszło, ponieważ władze powiatu wołowskiego oraz Brzegu Dolnego nie zabezpieczyły jeszcze środków w swoich budżetach. Ogłoszono przerwę. Apeluję do pozostałych wspólników, by uczynili te działania jak najszybciej, z uwagi na konieczność zabezpieczenia opieki medycznej mieszkańców powiatu wołowskiego.
W imieniu burmistrza w Zgromadzeniu wziął udział wiceburmistrz Jan Janas oraz sekretarz Anna Brodziak - Cisak
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Teraz apeluje? Obudzil sie pan burmistrz... Gdzie byl wczesniej.... Udaje teraz ze sie martwi a tak naprawde to zinwestowalby pieniadze gdyby mogl w Milicka spolke z ktora jest powiazany. Wołowska obłuda.
Teraz apeluje? Obudzil sie pan burmistrz... Gdzie byl wczesniej.... Udaje teraz ze sie martwi a tak naprawde to zinwestowalby pieniadze gdyby mogl w Milicka spolke z ktora jest powiazany. Wołowska obłuda.