W sierpniu tego roku dolnobrzescy urzędnicy poinformowali publicznie, że wraz z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków przygotowują się do rewitalizacji Mauzoleum von Hoyma, wówczas nie podali żadnych szczegółów
Niestety, do tej pory, od sierpnia nie złożono do Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, żadnych dokumentów. Czy doczekamy się tej renowacji? Przypominamy, przed laty dolnobrzescy samorządowcy podpisali z niemiecką fundacją umowę na dzierżawę zabytkowego Mauzoleum von Hoyma. Fundator zobowiązał się wyremontować obiekt ale po jakimś czasie- zniknął, a jego „firma” przestała istnieć w 2014 roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze