Reklama

Gmina się chwali, a konserwator zabytków nic nie wie

24/11/2022 12:24

W sierpniu tego roku dolnobrzescy urzędnicy poinformowali publicznie, że wraz z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków przygotowują się do rewitalizacji Mauzoleum von Hoyma, wówczas nie podali żadnych szczegółów

  Niestety, do tej pory, od sierpnia nie złożono do Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, żadnych dokumentów. Czy doczekamy się tej renowacji? Przypominamy, przed laty dolnobrzescy samorządowcy podpisali z niemiecką fundacją umowę na dzierżawę zabytkowego Mauzoleum von Hoyma. Fundator zobowiązał się wyremontować obiekt ale po jakimś czasie- zniknął, a jego „firma” przestała istnieć w 2014 roku.

 

SZERZEJ O SPRAWIE PISZEMY W NAJNOWSZYM WYDANIU KURIERA GMIN - KLIKNIJ TUTAJ

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości