Reklama

Julia wróciła do domu. Mama nastolatki przekazała dobrą informację

17/01/2026 20:16

Zakończyły się intensywne poszukiwania 16-letniej Julii z Brzegu Dolnego. Jak poinformowała redakcję mama dziewczyny, pani Agata, nastolatka wróciła bezpiecznie do domu. Rodzina może wreszcie odetchnąć z ulgą po kilku dniach ogromnego niepokoju i niepewności.

Jeszcze w trakcie poszukiwań mama Julii mówiła zrozpaczona:
– „Nie wiem, gdzie jest moje dziecko i czy nic jej się nie stało. Każda godzina to strach”.

Te słowa oddawały dramat rodziny, która od poniedziałku 12 stycznia nie miała żadnego kontaktu z dziewczyną. Julia nie odzywała się ani do bliskich, ani do znajomych, a jej telefon pozostawał nieaktywny. Jak wcześniej przekazywała „Kurierowi Gmin” pani Agata, ostatni kontakt z córką miał miejsce właśnie 12 stycznia. Od tego momentu nastolatka nie była widziana. Według posiadanych wówczas informacji, 33-letni Cyprian miał podjechać taksówką pod sklep „Grześ” na starówce w Brzegu Dolnym, skąd oboje mieli odjechać razem. Ten wątek był jednym z elementów sprawdzanych przez policję i – jak podkreślano – nie przesądzał o okolicznościach zaginięcia. 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    szonlover - niezalogowany 2026-01-17 21:18:58

    zaćpała, wyskakała sie i wróciła

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Zenek - niezalogowany 2026-01-17 21:32:32

    Masz rację, takie czasy

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości