Reklama

Młodzi strażacy złożyli ślubowanie

09/01/2023 18:14

Uroczystość odbyła się w grudniu w Brzegu Dolnym

W sali kawiarnianej Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury odbyło się uroczyste ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OGNIKI Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzegu Dolnym, której opiekunem jest dh. Mirosław Maćko.

 

zdjęcia dh. Maciej Trubisz/FB OSP w Brzegu Dolnym

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości