Związek Sybiraków w Brzegu Dolnym zaprasza do udziału w mszy świętej upamiętniającej tych, którzy zginęli, tych, którym udało się powrócić do ojczyzny, oraz tych, którzy osiedli w różnych częściach świata. Msza odbędzie się 17 września o godz. 16 w Kościele pw. Chrystusa Króla w Brzegu Dolnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze