Reklama

Nowi lekarze rozpoczęli pracę w przychodniach

22/12/2024 09:39

Tę informację, tuż przed świętami, podało Powiatowe Centrum Medyczne w Wołowie.

Zespoły lekarzy w Poradniach POZ w przychodniach  w Brzegu Dolnym oraz Wołowie powiększyły się o nowych lekarzy. Są to: lek. Jacek Gonos, lek. Martyna Grech,  lek. Emilia Guth oraz lek. Julia Jasiak.

- Z kolejnymi dwoma lekarzami rozpoczniemy współpracę w Nowym Roku. Wiemy jak ważna jest podstawowa opieka zdrowotna  w systemie ochrony zdrowia, dlatego podejmujemy szereg działań, aby nasze świadczenia spełniły Państwa oczekiwania - informuje PCM w Wołowie. 

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości