Reklama

Nowo mianowane nauczycielki w gminie Wińsko

31/08/2024 09:00

Na Sesji Rady Gminy Wińsko, 21 sierpnia, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, jakim było uroczyste wręczenie Aktów Nadania Stopnia Awansu Zawodowego dla nowo mianowanych nauczycieli.

Podczas ceremonii, cztery nauczycielki złożyły uroczyste ślubowanie, zobowiązując się do dalszego doskonalenia swoich umiejętności oraz kontynuowania pracy na rzecz uczniów i szkoły. Uhonorowane nauczycielki to:

- Kamila Zalas, nauczycielka Szkoły Podstawowej im. Jana Markiewicza w Orzeszkowie.

- Marta Wasilewicz, również nauczycielka Szkoły Podstawowej im. Jana Markiewicza w Orzeszkowie.

- Dagmara Trojanowska, nauczycielka Szkoły Podstawowej im. Jana Adama de Garnier w Głębowicach.

- Małgorzata Wincenciak-Podbucka, także nauczycielka Szkoły Podstawowej im. Jana Adama de Garnier w Głębowicach.

Reklama

Wszystkim nauczycielkom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów zawodowych. Wręczenie aktów awansu zawodowego to nie tylko formalne uznanie ich osiągnięć, ale również motywacja do dalszego rozwoju i podnoszenia jakości edukacji w lokalnych szkołach.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 31/08/2024 09:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości