31/08/2024 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Ceremonia ślubowania nauczycieli w Orzeszkowie i Głębowicach to wyjątkowy moment, podczas którego cztery pedagoginie złożyły uroczyste ślubowanie. Kamila Zalas i Marta Wasilewicz z Szkoły Podstawowej im. Jana Markiewicza w Orzeszkowie oraz Dagmara Trojanowska i Małgorzata Wincenciak-Podbucka z Szkoły Podstawowej im. Jana Adama de Garnier w Głębowicach świętują swoje zaangażowanie i zaślubienie doskonalenia swoich umiejętności. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!