Reklama

Nowo wybrani sołtysi z aktami poświadczenia

28/06/2023 07:32

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Brzegu Dolnym miała miejsce uroczystość wręczenia aktów poświadczenia nowo wybranym sołtysom.

Między 8 a 18 maja trzynaście sołectw należących do naszej gminy wybrało sołtysów na nową kadencję. Wybory w dwunastu sołectwach zostały rozstrzygnięte w pierwszych terminach, zaś Jodłowice wybrały swojego sołtysa w drugiej turze. 

Ponownie wybrani na kolejną kadencję sołtysami zostali; we wsi Pysząca Jacek Księżnik, w Radeczu Ignacy Gajda, w Żerkówku Jadwiga Kołodzińska, w Naborowie Piotr Kułaga, w Żerkowie Marian Kołodziejczyk, w Bukowicach Piotr Czarny, w Godzięcinie Dorota Jaśkowska, w Grodzanowie Ireneusz Fura, w Pogalewie Wielkim Monika Wiśniewska, w Jodłowicach Jan Sychla oraz w Starym Dworze Jarosław Michalski. Nowych sołtysów wybrano w Pogalewie Małym, gdzie funkcję sołtysa sprawować będzie Jerzy Poch, a w Wałach Magdalena Babula.

Reklama

 

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości