Reklama

Policja i strażacy poszukiwali zaginionej 39-latki

05/01/2024 08:51

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 39-letniej mieszkanki Środy Śląskiej, która wyszła z domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi. O zaginięciu kobiety powiadomiła zaniepokojona o jej życie córka. Średzcy policjanci natychmiast rozpoczęli  intensywne działania poszukiwawcze. Działania prowadzono nie tylko na terenie Środy Śląskiej, ale całego powiatu. Funkcjonariusze przeczesywali trawiaste tereny oraz miejsca mało uczęszczane. Po kilku godzinach zaginiona została odnaleziona. 39-latką zaopiekowała się córka.

W akcji poszukiwawczej wzięli udział funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, Oddziału Prewencji Policji we Wrocławiu, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości