KPP Wołów zaprasza do udziału w darmowych zajęciach sportowych przygotowujących kandydatów do służby w Policji do testu sprawności fizycznej!
Jednym z etapów postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji jest test sprawności fizycznej. Pozwala on na sprawdzenie predyspozycji fizycznych przyszłych policjantów. Co jeśli nie czujemy się na siłach do przystąpienia do testu? Nic prostszego! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kandydatów Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu organizuje darmowe zajęcia przygotowujące kandydatów do testu sprawności fizycznej.
W trakcie zajęć kandydaci mogą zapoznać się z torem przeszkód, nauczyć technik jego pokonywania, a następnie je doskonalić. Nie bez znaczenia będzie również kształtowanie tężyzny fizycznej potrzebnej do pokonania toru.
Zajęcia obywają się zgodnie z poniższym grafikiem:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze