Spacery do lasu- to super forma spędzania wolnego czasu. Czy znasz zasady, które zobowiązują w lesie? Oto one: Nie śmiecimy! Nie hałasujemy! Szanujemy florę i faunę. Biwakujemy w miejscach tylko do tego przeznaczonych. Nie zbaczamy z wyznaczonych szlaków. W okresie suszy nie rozpalamy ognisk, jesteśmy uważni na niedopałki papierosów itp.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze