Reklama

Świetlica w Godzięcinie już po remoncie

04/09/2024 21:52

Dzisiaj efekt modernizacji oglądał m.in. burmistrz Ireneusz Fura.

W spotkaniu wziął też udział wykonawca robót - Robert Strzelecki z firmy Armix-Serwis, a także sołtys Godzięcina Dorota Jaśkowska oraz Joanna Mastela i Barbara Moszczyńska z Urzędu Miejskiego w Brzegu Dolnym.

W ramach inwestycji ocieplono i odnowiono 290 m kw. elewacji oraz wyremontowano dach. Całkowity koszt inwestycji wyniósł prawie 110 tys. zł. Na wykonanie prac Gmina Brzeg Dolny uzyskała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w wysokości 40 tys. zł.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości