Reklama

W dolnobrzeskim MOSiR-ze rywalizowały młode siatkarki

16/09/2023 22:22

W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji zakończył się ostatni w tym roku letni turniej Dolnośląskiej Akademii Siatkówki (DAS).

 Tym razem na dolnobrzeskim parkiecie rywalizowały juniorki młodsze. Zawody były jednym z ostatnich sprawdzianów przed startującą za dwa tygodnie Dolnośląską Ligą Juniorek Młodszych.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce - AZS AWF Wrocław 

II miejsce - MKS MOS Wrocław 

III miejsce - UMKS Volley Głogów 

IV miejsce - Wataha Lubin

V miejsce - MKS Rokita Brzeg Dolny

MVP turnieju - Maja Janisiów (AZS AWF Wrocław)

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości