Niestety, wandale w Brzegu Dolnym nie dają o sobie zapomnieć.
- Przystanek na ulicy Warzyńskiej z wybitą szybą - informuje nasz Czytelnik. Niestety, to nie pierwszy taki przypadek, gdyż dolnobrzeskie przystanki autobusowe są bardzo dewastowane, najczęściej pod osłoną nocy.
Przypomnijmy, że każdy, kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. § 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze