Reklama

Ważne! Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne o ograniczeniu zużycia wody

24/06/2022 16:15

Prezes Przedsiębiorstwa Wodno-Kanalizacyjnego w Wołowie Rafał Borzyński zaapelował do mieszkańców.

-W związku z panującą od tygodni szuszą jesteśmy zmuszeni do wystosowania do Państwa apelu o ograniczenie zużycia wody w celach innych niż bytowe - powiedział. -  Wydajemy do Państwa zalecenie dotyczące zakazu podlewania ogrodów, trawników, sadów, napełniania przydomowych basenów, oczek wodnych oraz mycia samochodów.

Ograniczenia dotyczą wody z sieci wodociągowej. Studnie gospodarcze mogą być używane w dalszym ciągu, według własnych możliwości.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Wódzio - niezalogowany 2022-06-25 01:28:50

    Jak bierze spory hajs to niech wyłoży na kolejne źródło i po problemi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Loda - niezalogowany 2022-07-05 23:22:31

    Tam gdzie są w ogrodach hydranty, nie widać ograniczeń

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości