Prezes Przedsiębiorstwa Wodno-Kanalizacyjnego w Wołowie Rafał Borzyński zaapelował do mieszkańców.
-W związku z panującą od tygodni szuszą jesteśmy zmuszeni do wystosowania do Państwa apelu o ograniczenie zużycia wody w celach innych niż bytowe - powiedział. - Wydajemy do Państwa zalecenie dotyczące zakazu podlewania ogrodów, trawników, sadów, napełniania przydomowych basenów, oczek wodnych oraz mycia samochodów.
Ograniczenia dotyczą wody z sieci wodociągowej. Studnie gospodarcze mogą być używane w dalszym ciągu, według własnych możliwości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jak bierze spory hajs to niech wyłoży na kolejne źródło i po problemi
Tam gdzie są w ogrodach hydranty, nie widać ograniczeń
Jak bierze spory hajs to niech wyłoży na kolejne źródło i po problemi
Tam gdzie są w ogrodach hydranty, nie widać ograniczeń