Reklama

Wybrano nowe władze dolnobrzeskiego stowarzyszenia

04/12/2023 11:07

Stowarzyszenie Miast Partnerskich i Europejskich Kontaktów Brzegu Dolnego zorganizowało spotkanie sprawozdawczo-wyborcze, podczas którego wyłoniony został nowy zarząd. 

Podczas spotkania ze stanowisk ustąpił niemal cały dotychczasowy zarząd, w którego skład wchodzili: Małgorzata Stangenberg – przewodnicząca zarządu, Zdzisław Jakubowski – zastępca przewodniczącego, Roman Adaśko – sekretarz oraz Weronika Drozdowska – członek zarządu. Bez zmian na stanowisku skarbnika stowarzyszenia pozostaje Małgorzata Magierska.

W nowym zarządzie na stanowisko przewodniczącego stowarzyszenia wybrana została Magdalena Grzelińska, zastępcą został Jarosław Iskra, sekretarzem Ewa Wojtasiewicz oraz członkiem Jakub Łukojko. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości