Reklama

Znamy zwycięzców turnieju siatkówki o puchar burmistrza

21/08/2024 09:19

Za nami finał Grand Prix siatkówki plażowej mężczyzn o puchar burmistrza Wołowa.

W całym cyklu rozgrywek udział wzięło 11 drużyn z Wrocławia, Wołowa, Żmigrodu, Krotoszyna, Poznania, i Obornik Śląskich. W niedzielę (18 sierpnia) odbył się FINAL FOUR, który był ostatnim, finałowym turniejem całego Grand Prix. Po trzech turniejach eliminacyjnych, w finale drużyny zakończyły zawody zajmując następujące miejsca:

1. Konrad Jastrzębski (Wołów) / Mateusz Butrak (Żmigród)
2. Mateusz Krysztofowicz / Marcel Szymański  (Wrocław)
3. Marcel Kwolik / Kacper Jeziorski (Oborniki Śląskie)
4. Filip Starościak / Aleksander Małecki (Wrocław)

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości