11/08/2025 | Autor: Kurier Gmin | źródło: kuriergmin.pl
Zapraszamy do galerii zdjęć z atrakcji przy DOK-u! Piknik NGO, grochówka żołnierska, warsztaty, pokazy sportowe, prezentacja DOK-u na przyszły rok oraz koncerty, w tym występ Pauliny Jeżewskiej. Wieczorem plenerowy seans kina i dyskoteka na świeżym powietrzu. Na ul. Wodnej Bezpieczne Miasteczko z udziałem służb oraz plenerowa dyskoteka o 20:00 z DJ Zarzyckim. Wspólne zakończenie wakacji 23 sierpnia 2025 dodatkowo zachęca do wzięcia udziału!