W Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury odbył się jubileuszowy koncert z okazji 20-lecia istnienia chóru „Oremus".
Chór prowadzi Małgorzata Aleksander-Tęcza. Podczas uroczystości jubilaci zaśpiewali pieśni sakralne i ludowe. Pierwszą pieśnią „Ja kocham Cię” wyśpiewali swoją wdzięczność za dar dobrego głosu i talent muzyczny. Na scenie gościnnie wystąpił także chór „Radość”.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze