Reklama

20-lecie dolnobrzeskiego chóru Oremus

17/10/2022 11:52

W Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury odbył się jubileuszowy koncert z okazji 20-lecia istnienia chóru „Oremus".

Chór prowadzi Małgorzata Aleksander-Tęcza. Podczas uroczystości jubilaci zaśpiewali pieśni sakralne i ludowe. Pierwszą pieśnią „Ja kocham Cię” wyśpiewali swoją wdzięczność za dar dobrego głosu i talent muzyczny. Na scenie gościnnie wystąpił także chór „Radość”.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości