Mieszkańcy Brzegu Dolnego kolejny raz zadają to pytanie. Dyskusje toczą się od rana w mediach społecznościowych.
- Ten smród budzi w nocy - pisze jedna z mieszkanek.
- Wieczorem nie można otworzyć okna, żeby wywietrzyć przed spaniem - pisze inna.
- Człowiek budzi się w nocy od smrodu - zauważa jeszcze inna mieszkanka Brzegu Dolnego.
Co tak śmierdzi?
Jest kilka teorii mieszkańców. Jedni piszą o gnojowicy rozlewanej po polach, inni o źle funkcjonującej kanalizacji w niektórych częściach miasta. Przypomnijmy,że temat ten wraca kilka razy w roku, a my piszemy o tym co jakiś czas. Co tym razem stoi za nieprzyjemnym zapachem?
W ubiegłej kadencji sprawa bezskutecznie zajmowali się radni z komisji ochrony środowiska RM. Czy radni tej kadencji z przewodniczącą Martyna Owczarz poradzą sobie i odkryją smród?
zdjęcie ilustracyjne
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze