Reklama

Co znów śmierdzi w Brzegu Dolnym?

18/08/2024 18:52

Mieszkańcy Brzegu Dolnego kolejny raz zadają to pytanie. Dyskusje toczą się od rana w mediach społecznościowych.

- Ten smród budzi w nocy - pisze jedna z mieszkanek. 

- Wieczorem nie można otworzyć okna, żeby wywietrzyć przed spaniem - pisze inna.

- Człowiek budzi się w nocy od smrodu - zauważa jeszcze inna mieszkanka Brzegu Dolnego. 

Co tak śmierdzi?

Jest kilka teorii mieszkańców. Jedni piszą o gnojowicy rozlewanej po polach, inni o źle funkcjonującej kanalizacji w niektórych częściach miasta. Przypomnijmy,że temat ten wraca kilka razy w roku, a my piszemy o tym co jakiś czas. Co tym razem stoi za nieprzyjemnym zapachem? 

Reklama

W ubiegłej kadencji sprawa bezskutecznie zajmowali się radni z komisji ochrony środowiska RM. Czy radni tej kadencji z przewodniczącą Martyna Owczarz poradzą sobie i odkryją smród? 

zdjęcie ilustracyjne

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/08/2024 19:10
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości