Reklama

Dolnobrzeski chór świętuje swoje 20-lecie

14/10/2022 09:37

W najbliższą sobotę odbędzie się jubileuszowy koncert z okazji 20-lecia chóru „Oremus”.

Oremus wystąpi w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury 15 października o godzin ie 16. Chór będzie świętował 20-lecie swojego istnienia. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości