Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z „II Potańcówki na wołowskim Rynku”, która miała miejsce w środę wieczorem.
- Dziękujemy wszystkim, którzy licznie przybyli i wspólnie z nami bawili się do białego rana! Wasza energia i uśmiechy sprawiły, że ta potańcówka była niezapomniana! - czytamy na profilu gminy Wołów.
Ogromne podziękowania zostały skierowane również do Tadeusza Gibka i Roberta Piekoszewskiego (PAJAROMA) za fantastyczną oprawę muzyczną oraz do wszystkich uczestników, którzy przyczynili się do tego, że ten wieczór był naprawdę wyjątkowy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze