Już w najbliższy piątek od wczesnych godzin porannych policjanci będą prowadzić działania pod kryptonimem „Bezpieczny rower i hulajnoga”. Wspomniane działania są ukierunkowane na niechronionych uczestników ruchu drogowego i mają na celu poprawę ich bezpieczeństwa. Akcja potrwa do godzin wieczornych.
18 października funkcjonariusze na Dolnym Śląsku będą prowadzić działania pod nazwą „Bezpieczny rower i hulajnoga”, których głównym celem jest poprawa bezpieczeństwa kierujących rowerami, hulajnogami elektrycznymi oraz urządzeniami transportu osobistego. Tego dnia mundurowi będą egzekwować zachowania kierujących pojazdami wobec niechronionych uczestników ruchu drogowego, ale także będą prowadzić nadzór nad zachowaniem kierujących rowerami, hulajnogami oraz urządzeniami transportu osobistego wobec pieszych. Policjanci będą również sprawdzać wyposażenie urządzeń wspomagających ruch.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze