Reklama

Koncert amerykańskiej orkiestry w dolnobrzeskim ośrodku

15/10/2022 10:04

 Gościem specjalnym dolnobrzeskiego koncertu była Erin Nickerson - konsul generalna Stanów Zjednoczonych w Krakowie.

W Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury zagrał wczoraj zespół "The Ambassadors", składający się z żołnierzy stacjonujących w bazie w Ramstein, będącej siedzibą Dowództwa Amerykańskich Sił Powietrznych w Europie. Zespół wykonał wiele znanych i lubianych utworów z gatunków pop, funk, jazz i R&B.

 Gościem specjalnym dolnobrzeskiego koncertu była Erin Nickerson - konsul generalna Stanów Zjednoczonych w Krakowie.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości