Reklama

Koncert operetkowy z okazji Dnia Kobiet

05/03/2022 09:00

Dziś w sali widowiskowej Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury odbędzie się koncert operetkowy w wiedeńskim nastroju dla wszystkich Pań z okazji ich zbliżającego się święta.

Wystąpią: Barbara Kucharczyk – sopran, Adrianna Potalska – sopran, Kamil Deryło – tenor, Paweł Kucharczyk – tenor, Ewa Szpakowska – fortepian.

- W programie największe i najpiękniejsze przeboje złotej ery wiedeńskiej operetki oprawione wspaniałym słowem pełnym anegdot i dowcipu, a także opowieści o pięknym starym Wiedniu - informuje DOK.

Wstęp na koncert jest bezpłatny za okazaniem biletu wstępu. Wejściówki do odbioru w kasie DOK znajdującej się przy ul. Kolejowej 29.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości