Dziś w sali widowiskowej Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury odbędzie się koncert operetkowy w wiedeńskim nastroju dla wszystkich Pań z okazji ich zbliżającego się święta.
Wystąpią: Barbara Kucharczyk – sopran, Adrianna Potalska – sopran, Kamil Deryło – tenor, Paweł Kucharczyk – tenor, Ewa Szpakowska – fortepian.
- W programie największe i najpiękniejsze przeboje złotej ery wiedeńskiej operetki oprawione wspaniałym słowem pełnym anegdot i dowcipu, a także opowieści o pięknym starym Wiedniu - informuje DOK.
Wstęp na koncert jest bezpłatny za okazaniem biletu wstępu. Wejściówki do odbioru w kasie DOK znajdującej się przy ul. Kolejowej 29.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze