Magiczny koncert kolęd, pastorałek oraz piosenek świeckich odbył się w kościele św. Jadwigi w Zagórzycach. Wydarzenie muzyczne miało miejsce 7 stycznia. Wszystko za sprawą zespołu Gospel Rock, którego występ był uwieńczeniem niedzielnej mszy świętej.
#aktywnesołectwa
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze