14 maja w Wołowskim Ośrodku Kultury odbędzie się Memoriał Zespołu Ludowego Warzęgowianie.
14 maja w Wołowskim Ośrodku Kultury odbędzie się Memoriał Zespołu Ludowego Warzęgowianie. Wydarzenie to rozpoczyna cykl wydarzeń Zwykli Niezwykli. Memoriał jest poświęcony wieloletniemu członkowi Zespołu Warzęgowianie – Andrzejowi Grobelnemu. Na scenie widowiskowej zaprezentuje się Dolnośląski Zespół Folklorystyczny oraz Zespół Ludowy „Mojęcice”. Wstęp na koncert jest bezpłaty. Będzie go można oglądać także na kanale You Tube Wołowskiego Ośrodka Kultury.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze