Reklama

Memoriał zespołu ludowego Warzęgowianie już 14 maja

06/05/2022 20:10
MAJ14

Wołów, WOK godz: 18:00

14 maja w Wołowskim Ośrodku Kultury odbędzie się Memoriał Zespołu Ludowego Warzęgowianie.

14 maja w Wołowskim Ośrodku Kultury odbędzie się Memoriał Zespołu Ludowego Warzęgowianie. Wydarzenie to rozpoczyna cykl wydarzeń Zwykli Niezwykli.  Memoriał jest poświęcony wieloletniemu członkowi Zespołu Warzęgowianie – Andrzejowi Grobelnemu. Na scenie widowiskowej zaprezentuje się Dolnośląski Zespół Folklorystyczny oraz Zespół Ludowy „Mojęcice”. Wstęp na koncert jest bezpłaty. Będzie go można oglądać także na kanale You Tube Wołowskiego Ośrodka Kultury. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości