Dolnobrzeski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert wrocławskiego rodzinnego zespołu Mizia & Mizia Blues Band.
Zespół obecny na bluesowej scenie od ponad 20 lat zagra utwory z najnowszej płyty ,,Na drugim brzegu bluesa”, poświęconej Tadeuszowi Nalepie i Mirze Kubasińskiej. Zespół zaprezentuje także standardy światowego bluesa oraz własne, nie tylko bluesowe, kompozycje.
Koncert odbędzie się 25 października o godz. 19 w sali widowiskowej DOK w Brzegu Dolnym/
Bilety do nabycia na
https://goout.net/pl/mizia-and-mizia-blues-band/ezmnsbi/

fot. Mizia & Mizia Blues Band/FB
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze