Reklama

Niesamowite rockowe brzmienia w dolnobrzeskim ośrodku kultury [ZDJĘCIA]

02/03/2025 09:21

To była niesamowita dawka rockowego brzmienia na dolnobrzeskiej scenie. Organizatorzy już zapowiadają kolejną edycję Szkoły Rocka.

Wczoraj w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury odbył się koncert muzyki rockowej pod hasłem "Nic nie zatrzyma muzyki". Impreza zgromadziła liczną publiczność, która entuzjastycznie przyjmowała pojawianie się na scenie kolejnych wykonawców.  

W sali widowiskowej DOK można było usłyszeć efekty pracy świetnego pedagoga oraz instrumentalisty Łukasza Parlickiego, który wystąpił z licznym gronem swoich uczniów. Towarzyszyli im doświadczeni i regularnie koncertujący muzycy - przyjaciele i współpracownicy Łukasza.

Reklama

- Dźwięki gitar, energetyczna perkusja i mocno brzmiący wokal wstrząsnęły Dolnobrzeskim Ośrodkiem Kultury, wypełniając go rockową energią - relacjonują organizatorzy. - Serdecznie dziękujemy Szkole Rocka 3 oraz Łukaszowi Perlickiemu za dostarczenie nam niezapomnianych wrażeń muzycznych. Nie możemy doczekać się kolejnego występu. Kto wie, może tym razem w wykonaniu artystów z naszej gminy i jej okolic. 

Mamy dla Was niesamowitą galerię zdjęć z tego muzycznego wydarzenia. Ich autorem jest Piotr Mikosz/Kurier Gmin. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości