Reklama

Świętował urodziny, więc wsiadł po pijanemu za kółko

10/11/2023 18:53

66 - letni nietrzeźwy kierujący spowodował kolizję drogową. Został wyeliminowany z ruchu i w swoje urodziny trafił w ręce średzkich policjantów.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o kolizji dwóch pojazdów na terenie jednej z gmin powiatu średzkiego. Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że 66- latek w swoje urodziny prowadził samochód marki Volkswagen mając w organizmie ponad dwa promile alkoholu.
Jakby tego było mało mężczyzna spowodował kolizję drogową! W stanie nietrzeźwości wsiadł za kierownicę, jechał środkiem jezdni, po czym zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki BMW. Na szczęście zdarzenie skończyło się wyłącznie na uszkodzeniu pojazdów. Skrajnie nieodpowiedzialny solenizant trafił w ręce średzkich funkcjonariuszy, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości