Dzisiaj na terenie całego województwa dolnośląskiego funkcjonariusze ruchu drogowego będą prowadzić działania kontrolno-prewencyjne „Prędkość”. Mają one na celu egzekwowanie od kierujących przestrzeganie ograniczeń prędkości.
Celem działań policyjnych jest ograniczeni liczby zdarzeń drogowych. Wzmożona obecność funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego na drogach naszego powiatu ukierunkowana jest do kierowców przekraczających dozwoloną prędkość. Funkcjonariusze podczas działań będą również sprawdzać trzeźwość kierujących oraz reagować na popełnianie wykroczenia i przestępstwa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze