Z okazji 50-lecia Dolnośląskiego Zespołu Folklorystycznego "Warzęgowianie" Wołowski Ośrodek Kultury przygotował wyjątkowy film jubileuszowy. O historii zespołu opowiada Eugeniusz Opyd, Józefa Madera oraz Anna Grobelna.
Wideo WOK-u przeprowadza nas przez 50 lat historii zespołu "Warzęgowianie", od jego początku po czasy współczesne. W trakcie seansu widzimy wiele archiwalnych zdjęć oraz nagrań. Dowiadujemy się, też kilku ciekawych faktów dotyczących "Warzęgowian".
Gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy dalszej owocnej pracy artystycznej oraz licznych udanych występów! Zapraszam do obejrzenia wideo:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze