1 marca w Wołowskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, podczas którego zaplanowano zbiórkę na rzecz 19-letniego Pawła Białoząba.
Paweł kilka miesięcy temu uległ wypadkowi samochodowemu. Od tej pory konieczna jest jego rehabilitacja i to właśnie na ten cel zostanie przeprowadzona zbiórka.
Podczas marcowego koncertu na scenie WOK obok Apokalipsy zagrają zespoły Młyn oraz Forteca. Odbędą się też licytacje oraz dobrowolnie można będzie dołożyć do puszki na szczytny cel. Jak informują organizatorzy, koncertowi towarzyszyć będzie także prelekcja na temat naszych terenów i społeczności związanej z tym okresem.
Przypomnijmy, że Pawła można wesprzeć także za pośrednictwem Fundacji Siepomaga.pl - Kliknij
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze