Reklama

Działania policji i Służby Ochrony Kolei w Wołowie

15/09/2021 14:03

Wołowscy policjanci i funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei prowadzili wspólne działania na terenie powiatu wołowskiego. Miały one na celu zapewnienie bezpieczeństwa pieszym i kierowcom w obrębie przejazdów kolejowych, na stacjach kolejowych, a także zapobieganie dewastacji oraz kradzieży elementów infrastruktury kolejowej.

Działania były prowadzone w poniedziałek 13 września br. Policjantów i funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei można było spotkać na terenie powiatu wołowskiego wszędzie tam, gdzie znajduje się infrastruktura kolejowa. Wspólne patrole dbały o bezpieczeństwo pieszych i kierowców na przejazdach kolejowych oraz na terenach stacji PKP, wszędzie tam, gdzie może dochodzić do niebezpiecznych zdarzeń. Funkcjonariusze sprawdzali między innymi obszary, gdzie piesi, skracając sobie drogę, przekraczają tory w miejscach niedozwolonych. Mundurowi kontrolowali także te odcinki torowisk, na których wcześniej dochodziło do niszczenia i dewastacji elementów metalowych czy też kradzieży mienia.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości