Działania były prowadzone w poniedziałek 13 września br. Policjantów i funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei można było spotkać na terenie powiatu wołowskiego wszędzie tam, gdzie znajduje się infrastruktura kolejowa. Wspólne patrole dbały o bezpieczeństwo pieszych i kierowców na przejazdach kolejowych oraz na terenach stacji PKP, wszędzie tam, gdzie może dochodzić do niebezpiecznych zdarzeń. Funkcjonariusze sprawdzali między innymi obszary, gdzie piesi, skracając sobie drogę, przekraczają tory w miejscach niedozwolonych. Mundurowi kontrolowali także te odcinki torowisk, na których wcześniej dochodziło do niszczenia i dewastacji elementów metalowych czy też kradzieży mienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze