Reklama

Roboczo rozmawiali o budowie obejścia Wołowa

08/09/2021 19:14

6 września w Urzędzie Miejskim w Wołowie odbyło się pierwsze spotkanie robocze w ramach realizacji dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Budowa Śródmiejskiego Obejścia Wołowa wraz z wiaduktem nad linią kolejową nr 273".

Na spotkaniu omówiono, proponowany przez wykonawcę dokumentacji, przebieg drogi, który pokrywa się w znacznym stopniu z koncepcją, będącą załącznikiem do PFU. - Przedstawiciele Urzędu Miejskiego wnieśli istotne uwagi do zaprezentowanego przebiegu, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego oraz zapewnienie dostępu do okolicznych działek - informuje wołowski ratusz. - Spotkania robocze będą odbywały się w cyklach comiesięcznych. Obecnie przygotowywane będą materiały do karty informacyjnej w celu uzyskania decyzji środowiskowej.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości