Reklama

Urzędniczka z powiatu została sekretarzem gminy Malczyce

08/08/2024 14:02

Magdalena Górak-Kaleta, opuszcza powiat wołowski, aby rozwijać swoją karierę w nowym środowisku. W środę, 7 sierpnia ogłoszono, że objęła stanowisko sekretarz gminy Malczyce.

Pani Magdalena od początku swojej pracy zawodowej związana była z Urzędem Miasta i Gminy w Wołowie, w Wydziale Spraw Obywatelskich. Od 2008 roku pełniła funkcje w Starostwie Powiatowym w Wołowie, najpierw przez dekadę kierując Biurem Promocji i Współpracy, a ostatnio zarządzając Wydziałem Inwestycji i Rozwoju. 

Tak ją przedstawiono w gminie Malczyce: "Jej 20-letnie doświadczenie obejmuje pozyskiwanie środków zewnętrznych, realizację strategicznych inwestycji, współpracę z organizacjami pozarządowymi oraz inicjatywy wspierające rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Z wykształcenia magister pedagogiki specjalnej, Pani Magdalena wzbogaciła swoje kwalifikacje o studia podyplomowe z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej, Project Management oraz program MBA. Teraz będzie wspierać rozwój nowej gminy i powiatu, z którymi rozpoczyna współpracę."

Reklama

Dlaczego odeszła z powiatu wołowskiego? Pod rządami byłego już starosty Janusza Dziarskiego, trudno było mówić o rozwoju, a inwestycji było tu jak na lekarstwo. Do historii przejdzie projekt Polskiego Ładu na drogi, który straciliśmy źle go przygotowując. Nowy starosta Jan Janas, zapowiada  zmiany w organizacji pracy starostwa i stawia na ludzi którzy powiat wołowski wyciągną z marazmu.    

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości