Reklama

W tym numerze rozdajemy karty wstępu na Międzynarodowe Targi Energii ze Źródeł Odnawialnych

05/04/2016 10:09
W aktualnym numerze Kuriera Gmin rozdajemy karty wstępu na Targi InEnerg, które uprawniają do bezpłatnego wejścia na Międzynarodowe Targi Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej. Targi odbędą się na Stadionie we Wrocławiu w dniach 13-14.04.2016r.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości