- Jest to spowodowane kwestiami technicznymi - trwającymi pracami w obrębie jezdni, które prowadzi Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg i Mostów z Piotroniowic - informują urzędnicy. - Obecnie wjazd w ul. Sikorskiego możliwy jest od strony ul. Inwalidów Wojennych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze