Urzędnicy z Urzędu Miejskiego w Brzegu Dolnym poinformowali, że 4 maja nie pracują. W ten sposób pracownicy magistratu odbiorą sobie dzień wolny za święto (1 maja) przypadające w sobotę. fot. BrzegDolny.pl
Komentarze