Reklama

Brzeg Dolny. Przerwa w dostawie wody

06/07/2016 09:32
W całym Brzegu Dolnym od rana nie ma wody. Taka sytuacja potrwa co najmniej do godziny 15. - Problemy w dostawie wody spowodowane są poważną awarią magistrali wodociągowej PCC Rokita - mówi Artur Michałek z ZGK w Brzegu Dolnym. - Otrzymaliśmy informację z samego rana, że awaria jest na tyle poważna, że natychmiast trzeba zamknąć wodę w mieście. Awaria ma związek z rurą wodociągową, umiejscowioną między Brzegiem Dolnym, a Wołowem, zasilającą całe miasto - dodaje. - O braku wody powiadomiliśmy mieszkańców poprze system sms. Do godziny 15 przewidziano usuwanie awarii, ten czas może się jednak wydłużyć - wyjaśnia Artur Michałek.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości