Pieniądze można wpłacać bezpośrednio na konto: BOŚ O/NOWY TARG 53 1540 1115 2043 6050 1844 0001, tytuł przelewu: "darowizna dla poszkodowanych w pożarze mieszkańców Nowej Białej" Można też wesprzeć internetową zrzutkę, którą znajdziecie pod adresem: zrzutka.pl/duuwaw Gmina Nowy Targ, na której terenie znajduje się Nowa Biała, uruchomiła infolinię dla osób i firm, które chcą pomóc. Telefony 18 26 32 208, 609 735 701, są czynne w godzinach 7.00 – 18.00. Każdy znajdzie pod tymi numerami informację, jaka pomoc aktualnie jest potrzebna, jak jej udzielić.Na stronie https://ugnowytarg.pl/node/7415 znajduje się też formularz, dla wszystkich, którzy chcą pomóc. Po jego wypełnieniu z każdym skontaktuje się pracownik urzędu gminy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze