Reklama

Basenowe niecki są już napełnione wodą. Jeszcze tylko odbiory i ...kąpiel będzie możliwa

05/07/2021 17:46

Dobiega końca budowa zewnętrznych basenów w Brzegu Dolnym. Inwestycja pochłonęła ponad 15 mln zł.

-W poniedziałek dolnobrzescy radni wraz z zastępcą burmistrza Arturem Michałkiem, dyrektorem MOSiR-u Januszem Malikiem oraz przedstawicielem wykonawcy spotkali się na nowo wybudowanym obiekcie - informuje dolnobrzeski ratusz.  Nieciki basenowe napełnione są już wodą i czekają na niezbędne odbiory techniczne, które powinny zakończyć się jeszcze w lipcu. Dyrektor Janusz Malik poinformował radnych o planowanej cenie biletu całodziennego tj. 15 zł osoba dorosła oraz 10zł dzieci. Mieszkańcy naszego miasta, którzy posiadają kartę mieszkańca zapłacą odpowiednio 13zł/os. dorosła, 8 zł/dziecko. 

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości