Reklama

Brzeg Dolny. Ławki przy targowisku wróciły. Gdzie teraz stoją? (video)

28/07/2016 21:00
W najbliższym wydaniu naszego tygodnika kontynuujemy temat zniknięcia ławek z okolic targowiska w Brzegu Dolnym. Siedziska wróciły na miejsce, jednak zmieniło się ich położenie. W kolejnym wydaniu Kuriera Gmin przeczytacie, jak tą zmianę komentuje Artur Michałek z Zakładu Gospodarki Komunalnej. https://www.youtube.com/watch?v=SsvX3fN-LVk
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości