wydaniu naszego tygodnika kontynuujemy temat zniknięcia ławek z okolic targowiska w Brzegu Dolnym. Siedziska wróciły na miejsce, jednak zmieniło się ich położenie. W kolejnym wydaniu Kuriera Gmin przeczytacie, jak tą zmianę komentuje Artur Michałek z Zakładu Gospodarki Komunalnej. https://www.youtube.com/watch?v=SsvX3fN-LVk
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze