Reklama

Czy dojdzie do odmrożenia gastronomii po Wielkanocy?

04/03/2021 16:36

Po świętach mogą zostać otwarte ogródki kawiarniane i restauracyjne - wynika z nieoficjalnych informacji.

Do informacji dotarli dziennikarze RMF FM.  – Jeżeli przez ten czas (do Wielkanocy – przyp. red) będziemy na siebie uważać i nie doprowadzimy do radykalnego pogorszenia sytuacji, to po świętach możliwe będzie poluzowanie obostrzeń – mówią informatorzy redakcji. Konkretnej decyzji w tej sprawie jeszcze nie ma, ale liczba zwolenników takiego pomysłu w rządzie ma rosnąć. Rozwiązanie dotyczące poluzowania obostrzeń koronawirusowych dla gastronomii Ministerstwo Rozwoju konsultuje z Ministerstwem Zdrowia. Jest nawet wstępna zgoda.

/źródło: Natemat.pl/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości