Reklama

Dolnobrzeskie baseny mają być gotowe latem

07/12/2020 20:15

Trwają prace nad budową kompleksu odkrytych basenów na osiedlu Warzyń. - Latem mieszkańcy gminy Brzeg Dolny będą mogli korzystać z obiektu - informuje dolnobrzeski magistrat.

Urzędnicy informują, że prawie gotowe są budynki zaplecza. - Aktualnie trwają w nich prace wykończeniowe, tj. układane są płytki i trwają przygotowania do malowania. Do zakończenia prac w budynkach pozostaje jedynie wykonanie białego montażu i drobnych elementów wykończeniowych - informuje dolnobrzeski urząd. - W basenach położono niecki i zamontowano pompy. Najmniejszy z nich, całoroczny, oraz basen dziecięcy mają już zespawane dno. Do poprawy pozostają wyłącznie sprawy estetyczne, m.in. spoiny.

/źródło: Brzeg Dolny.pl/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości